هارای نیوز

خبری - تحلیلی

تشکیل کارگروه مبارزه با تغییر غیر مجاز اراضی کشاورزی شهرستان مرند در دادگستری

+0 به یه ن / بپسند
معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند خبر داد:

تشکیل کارگروه مبارزه با تغییر غیر مجاز اراضی کشاورزی شهرستان مرند در دادگستری


1

هارای نیوز : کارگروه مقابله و مبارزه با تغییر غیر مجاز اراضی کشاورزی شهرستان مرند در دادگستری شهرستان با حضور معاون فرماندار ،رییس دادگستری و دادستان شهرستان و فرماندهان نیروهای انتظامی و سپاه و روسای ادارات برگزار شد.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

دیدار مدیر کل هواشناسی استان با معاون استاندار آذربایجان شرقی

+0 به یه ن / بپسند

دیدار مدیر کل هواشناسی استان با معاون استاندار آذربایجان شرقی


1

مطلبی فر مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرنددیدار و گفتگو کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این دیدار گفت: هواشناسی در جهان به عنوان یک مجموعه مهم تلقی شده و به آن توجه بسیاری می شود و امیدواریم با تقویت و توجه بیشتر به این تشکیلات، خدمات بهتری توسط مجموعه هواشناسی صورت پذیرد.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

تبریز و هوای ناپاک

+0 به یه ن / بپسند

تبریز و هوای ناپاک / مسوولان در تلاش و شهروندان در انتظار کاهش آلودگی شهر اولین ها

صدتیتر125486554

هارای نیوز : شهر اولین ها که روزگاری در برخورداری از هوای متبوع و دلپذیر نیز اولین بود، سال هاست که تنها با خاطرات خوش آن روزها سر می کند و مسئولان آن در تلاش و شهروندان نیز در انتظار کاهش آلودگی ها هستند. آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

عارف : امنیت اصحاب رسانه باید حفظ شود

+0 به یه ن / بپسند
اقدام نشریه فرانسوی سوء استفاده از آزادی است؛

عارف : امنیت اصحاب رسانه باید حفظ شود

عارف: امنیت اصحاب رسانه باید حفظ شود

هارای نیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه رعایت مصالح و امنیت ملی توسط اصحاب رسانه باید رعایت شود ،گفت: نباید در تعریف امنیت ملی و مصالح ملی سلیقه ای عمل کرد و با این بهانه به دنبال محدود کردن رسانه ها بود.
به گزارش هارای نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی امید، محمدرضا عارف در دیدار مدیرمسئول، سردبیر و اعضای تحریریه روزنامه جهان صنعت افزود: تاثیر رسانه‌ها در دنیای امروز به ویژه با متنوع شدن رسانه‌ها و گسترش شبکه‌های اجتماعی زیاد است و مطمئنا رسانه‌ها در دنیای امروز یک فرصت هستند نه تهدید.


آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

دستبند پلیس بر دستان سارق خانه باغ ها در مرند

+0 به یه ن / بپسند

سرهنگ علی طاحونی خبر داد:

دستبند پلیس بر دستان سارق خانه باغ ها در مرند

فرمانده‌ی انتظامی مرند از دستگیری یک سارق با ۱۰ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره و خانه باغ‌ها خبر داد.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

خودرو های فرسوده عامل 95 درصدی آلایندگی هوا

+0 به یه ن / بپسند
پیش بینی مالیات سبز در بودجه 94/ اولتیماتوم وزارت کشور برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی/ خودرو های فرسوده عامل 95 درصدی آلایندگی هوا

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه جرایم واحدهای آلاینده کارایی ندارد گفت: این مشکل را در طرحی به عنوان مالیات سبز در بودجه سال 94 در حال پیگیری هستیم.


هارای نیوز : وزیر نیرو با اشاره به اینکه مازوت عمده آلودگی شهرها به ویژه کلان شهرها را در پی دارد که با تدابیر اندیشیده شده درصد زیادی از آن کاهش یافته است، گفت: مصرف مازوت در سال جاری چهار میلیارد لیتر کاهش داشته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست(پام)، همزمان با روز هوای پاک در همایش بررسی عملکرد دستگاه ها و برنامه های آتی در خصوص کیفیت هوا پنل تخصصی برگزار شد و اعضای پنل به سوالات حضار پاسخ دادند.


آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

با مدیران دولتی برای روزهای غیر هوای پاک!

+0 به یه ن / بپسند

به بهانه استفاده مقامات از وسایط نقلیه عمومی در 29 دی

با مدیران دولتی برای روزهای غیر هوای پاک!همین که استفاده از وسایط نقلیه عمومی در یک روز خاص و تعریف شده تا این اندازه جلب توجه می کند و خبر ساز می شود نشان می دهد که خرق عادت شده است!

در حالی که اگر مقامات به طور معمول از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کردند و در خیابان و مترو و بازار دیده می شدند تا این اندازه جالب توجه نبود.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

گرامی داشت 29 دی ؛ روز ملی هوای پاک در مرند / شعار امسال روز ملی هوای پاک ؛ « آبی دوباره آسمان »

+0 به یه ن / بپسند

به مناسبت 29 دی روز ملی هوای پاک و با تلاش انجمن حیات سبز مرند؛

زنگ هوای پاک در مدارس مرند طنین انداز شد/شعار امسال روز جهانی هوای پاک ؛« آبی دوباره آسمان »

29 دی ماه؛ روز ملی هوای پاک نامگذاری شده و امسال این روز با شعار  « دوباره آسمان آبی » مطرح است. هوای پاک حق همه هستی و حق مشترک انسان و تمام موجودات روی کره زمین است. این روز را همه گرامی می داریم تا به حیات در این کره خاکی، جان و نفسی دوباره ببخشاییم. با این امید  که  محیط زندگی خود را از تمام آلاینده ها دور ساخته و همه روزهای سال را پاک ، زیبا و سالم نگه بداریم. هارای نیوز :  مدیران و علاقه مندان حفاظت محیط زیست ، 29 دی؛ روز ملی هوای پاک با شعار «  دوباره آسمان آبی » را گرامی داشتند و از همه خواستند دست در دست هم بدهند تا زندگی سالم در هوای سالم را در  آسمانی آبی رنگ تجربه کنند.
آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

ایران یک - امارات صفر / ایران 9 امتیازی و صدرنشین شد( فیلم گل )

+0 به یه ن / بپسند

ایران یک  - امارات صفر / ایران 9 امتیازی و صدرنشین شد( فیلم گل )هارای نیوز: تیم ملی ایران و امارات در دیداری حساب شده با گل دقیقه 90 رضا قوچان نژاد. امارات را شکست داد. ترکیب اصلی تیم ملی استراحت کردند و حالا ایران به سمت بالای جدول می رود. باید دید تیم دوم گروه ژاپن چه تیمی خواهد بود. ایران با تیم دوم گروه D بازی خواهد کرد.


آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

اوباما : هر طرح جدید تحریم ایران را وتو می کنم

+0 به یه ن / بپسند
اوباما : هر طرح جدید تحریم ایران را وتو می کنم

هارای نیوز : رییس جمهور آمریکا در عین حال اذعان کرد در شرایطی که احتمال موفقیت در مذاکرات هسته ای کمتر از 50 درصد است در صورت تصویب تحریم های جدید ، طرف ایرانی مسئولیت شکست مذاکرات را به گردن آمریکا خواهد انداخت.


آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

سردار احمدی مقدم: کسی حق برهم زدن کنسرت های مجازراندارد

+0 به یه ن / بپسند

سردار احمدی مقدم: کسی حق برهم زدن کنسرت های مجازراندارد/پلیس حامی آمران امربه معروف و نهی از منکر

هارای نیوز : فرمانده نیروی انتظامی کشور در بوشهر گفت : حساسیت و احساس وظیفه عده ای از مردم درباره مسایل فرهنگی از جمله کنسرت های موسیقی قابل تقدیر است اما اگر در شهری مجوز برگزاری کنسرت هرچند برخلاف تشخیص عده ای از مردم داده شد، نیروی انتظامی از تصمیم قانونی حمایت می کند و کسی حق برهم زدن چنین مراسم هایی را ندارد.

سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم گفت: قصد داریم با عقد تفاهم نامه با وزرات اقتصاد و دارایی، رابطه نزدیکتری با مجموعه های اقتصادی داشته باشیم و حوزه پیشگیری از مفاسد اقتصادی را فعال کنیم.پیش از این بیشتر تمرکز ما در این حوزه برخورد و مقابله بود.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

آچار سؤزلر : سردار,

زیبا کلام : صدا و سیما روابط عمومی افراطیون شده است

+0 به یه ن / بپسند
صدا و سیما با پند و موعظه به تریبون ملت تبدیل نمی شود
زیبا کلام : صدا و سیما روابط عمومی افراطیون شده استیک تحلیلگر مسائل سیاسی تاکید کرد: آقای روحانی باید دو کار بسیار اساسی را بعد از فراغت از مساله هسته ای، در دستور کار خود قرار دهد. یکی انتخابات اسفندماه سال آینده است و تلاشش بر این باشد که اجازه ندهد شورای نگهبان نامزدهای غیراصولگرا را قلع و قمع کند و کار دیگری که باید انجام دهد این است که مساله به وجود آمدن صدا و سیمای غیراصولگرا و بی طرف را در ایران به طور جدی دنبال کند .
صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران و تحلیلگر مسائل سیاسی، درباره عملکرد صدا و سیما نسبت به دولت یازدهم گفت: صدا و سیما که قرار نیست که صدای مردم و صدای ملت باشد. صدا و سیما، صدای چهار میلیونی است که به سعید جلیلی رای داده اند.


آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

تا ساعتی دیگر ؛ لاین، واتس آپ و تانگو فیلتر می شود

+0 به یه ن / بپسند

تا ساعتی دیگر ؛

 لاین، واتس آپ و تانگو فیلتر می شود

فیلتر شدن لاین، واتس آپ و تانگو

هارای نیوز: با ارسال دستور قضایی، فیلترینگ نرم افزارهای ارتباطی تلفن همراه شامل لاین، واتس آپ و تانگو تا ساعتی دیگر اجرا می شود.

یک منبع در کمیته تبیین مصادیق مجرمانه عصر چهارشنبه به ایرنا گفت: با ارسال دستور قضایی، فیلترینگ نرم افزارهای ارتباطی تلفن همراه شامل لاین، واتس آپ و تانگو تا ساعتی دیگر اجرا می شود.

وی افزود: این طرح ارتباطی به فیلترینگ هوشمند ندارد و نرم افزارهای یاد شده به طور کامل فیلتر می شوند.فرانسه: حمله به دفتر نشریه طنز با 12 کشته

+0 به یه ن / بپسند

فرانسه: حمله به دفتر نشریه طنز با 12 کشته

 کاریکاتور البغدادی؛ علت احتمالی حمله/ 4 کاریکاتوریست کشته شدند/ تجمع مردم علیه قتل روزنامه‌نگاران

یکی از مهاجمان خود را تسلیم کرد(+عکس)

هارای نیوز : منابع آگاه گفته اند که یکی از مهاجمان به نام حمید مراد چهارشنبه شب خود را تسلیم نیروهای امنیتی کرد.

در اثر یک حمله مسلحانه کم سابقه در پاریس دستکم 12 نفر از جمله 4 کارتونیست سرشناس فرانسوی و 2 پلیس کشته شدند.

به گزارش هارای نیوز به نقل از عصر ایران، این حمله به دفتر مجله (هفته نامه) طنز" شارلی ایبدو " در پاریس صورت گرفت.

مهاجمان که صورت خود را پوشانده بوده اند بعد از اقدام تروریستی با دو دستگاه خودرو متواری شدند.

4  کاریکاتوریست باسابقه و معروف فرانسوی در حمله پاریس کشته شدند


حمله مسلحانه به دفتر نشریه طنز در پاریس با 12 کشته: کاریکاتور البغدادی؛ علت احتمالی حمله/ 4 کاریکاتوریست باسابقه کشته شدند/ انتشار اسامی و تصویر مهاجمان/ تجمع مردم علیه قتل روزنامه نگاران/ عزای عمومی اعلام شد / یکی از مهاجمان خود را تسلیم کرد(+عکس)آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

معاون استاندار: نگاه دولت تدبیر و امید، نگاهی با رویکرد عمران و آبادانی است

+0 به یه ن / بپسند

معاون استاندار:

نگاه دولت تدبیر و امید، نگاهی با رویکرد عمران و آبادانی است


0

هارای نیوز : معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: نگاه دولت تدبیر و امید، نگاهی با رویکرد عمران و آبادانی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از سایت فرمانداری مرند، جلسه بررسی مشکل احداث پست برق ۱۳۲ کیلو ولت روستای فارفار در اراضی ملی واقع در روستای اربطان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی ، معاون فرماندار ، بخشدار یامچی و با حضور دهیار و روسای شورای اسلامی و ریش سفیدان این روستا در محل فرمانداری برگزار شد.آردینی اوخو -ادامه مطلب را بخوایند

آچار سؤزلر : استاندار, دولت,